HAKKIMIZDA

Kumbahçe Mobilyaları

İthalatını ve üretimini gerçekleştirdiği plastik rattan, teak, ireko, aluminyum, bambu, su sümbülü gibi materyallerle iç ve dış mekanlar için çözümler sunmaktadır. Ürün gruplarımız arasında oturma grupları, masa takımları, keyif ürünleri, salıncaklar, şezlonglar, hamaklar, şemsiyeler; özellikle otel, kafe ve restoran projelerinde kullanılan rattan ve aluminyum sandalyeler, teak, ireko ve kompak tablalardan, ev kullanıcıları için üretilmiş hamaklara, armut salıncaklardan, keyif koltuklarına kadar yüzlerce çeşit bulunmaktadır. Bu ürün çeşitlerinin yanında; plastik enjeksyon grubunda yer alan Novussi markalı ürünlerin, Ege ve Karadeniz Bölge bayiisidir.

Misyonumuz

80’i aşkın bayiisi, Samsun ve İzmir mağaza ve bölge depoları ile tüm Türkiye’de hizmet vermeye devam etmekte olup, gelişen ve değişen dünya ticaretinin bir sonucu olarak ortaya çıkan ve günümüzde artık ticari hayata yön veren e-ticaret platformunda www.bahcemobilyam.com alan adı ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede; yüzlerce ürünümüzü fiziki bir teşhir alana ihtiyaç duymaksızın, tüm ölçü ve renk alternatifleriyle sunmayı hedeflemektedir.

Hedefimiz; tüm ürünlerimizi kargo dahil fiyatlarla, en uygun koşullarda ve dönemsel olarak gerçekleştirilen kampanyalı ürün avantajları ve %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle kullanıcılara ulaştırmaktır.

Biz Kimiz

Bu güne kadar yurtiçi ve yurtdışında onlarca 5 yıldızlı ve butik otel; belediye, kafe ve restoran projesinde, birçok çözüm ortağı ve ana tedarikçi olarak yer aldık.

40 yılı aşkın süredir ticari hayatını sürdüren Güngörsün Gıda Sanayi Ticaret İthalat İhracat ve İmalat Ltd Şti’nin tescilli markasıyız.