RATTAN BAHÇE MOBİLYASI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Bahçeniz veya balkonunuz için rattan mobilya almaya karar verdiyseniz ve nasıl seçim yapacağınız konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız; Kumbahçe Bahçe Mobilyaları olarak sizin için kısa ve anlaşılır için bir yazı hazırladık.

Rattan mükemmel bir bahçe mobilyası türüdür; hafiftir, çevre dostudur, bakımı ve temizliği kolaydır. Birbirine çok benzeyen ürünlerin farklı kalitelerde olacağını bildiğimiz için rattan bahçe mobilyalarını seçerken, ürünün uzun ömürlü kullanılabilmesinde nelerin belirleyici olduğunu sizlerle paylaşmak istedik.

Okumaya devam et

AHŞAP BAHÇE MOBİLYALARI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Ahşap bahçe mobilyaları dış mekanlarda çok uzun yıllardır tercih edilen ürünlerdir. Zarafeti ve ortama kattığı sıcaklık ile önümüzdeki yıllarda da açık havadaki yaşam alanlarımıza şıklık katacağından hiç şüphemiz yok fakat ilk defa ahşap bahçe mobilyası satın almayı düşünüyorsanız bu sizin için doğru tercih mi?

Sektörün öncü markası Kumbahçe Bahçe Mobilyaları olarak; uzman kadromuzun bilgi ve birikimiyle önemli başlıkları sizler için bir araya getirdik.

Okumaya devam et

Alüminyum Bahçe Mobilyası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dünyada çokça insanın ilk tercihi olan alüminyum bahçe mobilyaları, diğer bahçe mobilyalarına göre daha uzun ömürlü olup her zaman kullanabileceğiniz ürünlerdir. Alüminyum materyalinin su ile teması halinde korozyona uğramaması yani paslanmaması dış mekân kullanımı için en tercih edilen ürün grubu olarak ortaya çıkmaktadır. Bunun yanında alüminyum materyalinin diğer metal malzemelere göre üçte bir oranında hafif olması, günlük kullanım için bir başka avantaj olarak ortaya çıkmaktadır. Dış mekân mobilyası denildiğinde on iki ay boyunca çok soğuk veya çok sıcak havalarda bile rahatlıkla kullanılabilir ürünlerdir.

Okumaya devam et